• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Süper Moderatör ve Moderatör Başvuruları

Bug 
Topraksız Tarım konusunda deneyimli, bilgi sahibi olan ve aktif forum kullanabilen, üyelerimize sorularında yardımcı olabilecek Arkadaşlar, Forumumuza Moderatör ve Süper Moderatör alımları başlamıştır. Başvurularınızı bu başlık altından bize iletebilirsiniz.

Forumumuzu düzenli takip eden ve üyelerimize sorularında yardımcı olabilecek süper moderatörlerimize aylık olarak belirlenmiş bir ödeme yapılacaktır.

Başvuruda Bulunan Üyelerimizin, Profil bilgileri eksiksiz olmalıdır. Ayrıca kendilerini kısaca anlatan biyografilerini buradan paylaşabilir yada ÖM atarak bize bildirebilirler.
imza.png

Topraksız Tarım'a Dair Herşey Burada...
WWW Ara

Bug 
Merhaba,

Topraksız Tarım ile ilgili Genel bilgi sahibiyim. Forumunuzu aktif olarak takip ediyorum ve aktif olarak forum kurallarına ve yönetimine hakimim, Moderatör veya Süper Moderatörlük sahibi olmak istiyorum,

Ayrıca Kayseride 100m2 Topraksız Tarım Hobi Seram Mevcut. Teşekkürler...
 greenlife.png"Topraksız Tarım Teknolojisi ile Geleceğe Yemyeşil Hayatlar Ekiyoruz..."
Ara

Bug 
Merhaba, topraksız tarım ile uğraşıyorum samsun/bafrada 2500 m2 topraksız tarım seram var, genel anlamda foruma yardımcı olmak ve katkıda bulunmak için moderatörlük alabilirim. teşekkürler
Ara

Bug 
(14-11-2015, Saat: 21:54)greenlife Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Topraksız Tarım ile ilgili Genel bilgi sahibiyim. Forumunuzu aktif olarak takip ediyorum ve aktif olarak forum kurallarına ve yönetimine hakimim, Moderatör veya Süper Moderatörlük sahibi olmak istiyorum,

Ayrıca Kayseride 100m2  Topraksız Tarım Hobi Seram Mevcut. Teşekkürler...

Merhaba, öncelikle forumumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz,

Başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır.
imza.png

WWW Ara

Bug 
(14-11-2015, Saat: 22:00)neuromancer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, topraksız tarım ile uğraşıyorum samsun/bafrada 2500 m2 topraksız tarım seram var, genel anlamda foruma yardımcı olmak ve katkıda bulunmak için moderatörlük alabilirim. teşekkürler

Merhaba, öncelikle forumumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz,

imza.png

WWW Ara

Bug 
(14-11-2015, Saat: 22:04)Administrator Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2015, Saat: 21:54)greenlife Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Ayrıca Kayseride 100m2  Topraksız Tarım Hobi Seram Mevcut. Teşekkürler...

Üyemizin Süper Moderatörlük Başvurusu Onaylanmıştır. Tebrik Eder İyi Forumlar Dileriz.
imza.png

WWW Ara

Bug 
(14-11-2015, Saat: 22:04)Administrator Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2015, Saat: 22:00)neuromancer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, topraksız tarım ile uğraşıyorum samsun/bafrada 2500 m2 topraksız tarım seram var, genel anlamda foruma yardımcı olmak ve katkıda bulunmak için moderatörlük alabilirim. teşekkürler

Üyemizin Moderatörlük Başvurusu Onaylanmıştır. Tebrik Eder İyi Forumlar Dileriz.
imza.png

WWW Ara

Bug 
Merhabalar.Topraksız tarım konusunda bilgim var forum konularında yardımcı olmak ve katkıda bulunmak isterim, süper moderatörlük alabilirim.Teşekkürler.
İyi çalışmalar.
TOPRAKSIZ TARIM ALTERNATİF TARIM.
WWW Ara

Bug 
(14-12-2015, Saat: 19:37)blueman32 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.Topraksız tarım konusunda bilgim var forum konularında yardımcı olmak ve katkıda bulunmak isterim,   süper moderatörlük alabilirim.Teşekkürler.
İyi çalışmalar.

Merhaba Süper Moderatörlük başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır yaklaşık 2 gün içerisinde tarafınıza Süper Moderatörlük başvurunuzla ile ilgili iletişime geçilecektir. Bu Forumumuzu takip etmeyi unutmayınız.
imza.png

WWW Ara

Bug 
(14-12-2015, Saat: 19:37)blueman32 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar.Topraksız tarım konusunda bilgim var forum konularında yardımcı olmak ve katkıda bulunmak isterim,   süper moderatörlük alabilirim.Teşekkürler.
İyi çalışmalar.

Merhaba Süper Moderatörlük Başvurunuz onaylanmıştır. Forumumuza destek olacağınız için teşekkür ederiz.
imza.png

WWW Ara

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Design : Media Prestij © 2015